NASZE SALONY

Optyk Lublin

 • lublin.jpgZajmujemy się kompleksowym badaniem wzroku  i doborem szkieł okularowych i soczewek kontaktowych. Przez wiele lat naszej działalności obsługiwaliśmy tysiące klientów, którzy zawsze z pełną satysfakcją opuszczali nasz salon, mając pełną świadomość profesjonalnej obsługi przez nasz wykwalifikowanych pracowników.

  Wykonywane przez nas badania wzroku odbywają się przy pomocy nowoczesnego sprzętu, który bezbłędnie wskaże każdą wadę wzroku. Działamy na terenie Lublina wystarczająco długo, aby przekonać do siebie ogromne rzesze osób. Jeżeli nie możesz zdecydować się na konkretnego optyka, weź pod uwagę opinie naszych klientów. 

   

   Salon optyczny w Lublinie 

  OCULAR CANADA 2 Ps. z o.o.
   
  Centrum E. Leclerc 
  Tomasza Zana 19
  20-400 Lublin
   
  tel/fax (81) 528 06 56 
   
   
  Promocje salonu optycznego w Lublinie    Wskazówki dojazdu
   

  Okulary

  Oferujemy solidne, markowe, oraz modne okulary. Dzisiejsze czasy przyzwyczaiły nas do tego, że okulary nie służą już tylko i wyłącznie do poprawy jakości widzenia, lecz do ogólnej poprawy wizerunku. Współczesna moda często obejmuje okulary jako część garderoby, dlatego oprócz wygodą, powinniśmy również kierować się wyglądem. Nasi pracownicy z Lublina pomogą każdemu podjąć właściwą decyzję, oraz dokonać odpowiedniego wyboru okularów. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo dziesiątki, a nawet setki najróżniejszych modeli okularów. Oferujemy wybór wzoru, koloru i wielkości oprawek. 

  Okulary przeciwsłoneczne

  W naszym salonie w Lublinie znajdują się również markowe okulary przeciwsłoneczne. Posiadane okulary przeciwsłoneczne wszystkie posiadają filtr UV, dodatkowo mogą posiadać  polaryzacyję, która skutecznie ochrania oczy eliminuje odblaski ,zapewniając czystrzy i wyrażniejszy obraz.

  Oprawki okularowe

  W naszym salonie posiadamy oprawy okularowe znanych światowych jak i polakich producentów  . Każdy, kto zdecyduje się na zakup oprawek w naszym salonie optycznym, może liczyć się z bardzo dobrą jakością.

  Markowe i stylowe okulary. Lublin Tomasza Zana 19

   

  Soczewki

   

  Soczewki kontaktowe

  Oprócz okularów możemy zagwarantować różnego rodzaju soczewki kontaktowe  Okazują się one szczególnie pomocne dla osób, które nie mogą przekonać się do okularów, oraz osób uprawiajcych różne rodzaje sportów t. . W naszym salonie optycznym znajdziecie Państwo soczewki odpowiadające każdej wadzie wzroku, kolorowe soczewki, a także wszelkie akcesoria takie , płyny do soczewek i kropelki.

  Soczewki okularowe

  Dysponujemy soczewkami okularowymi na różne wady wzroku. Znajdziecie u nas Państwo soczewki niezależnie od ich przeznaczenia, a także soczewki progresywne.

  Bezpieczne i wygodne soczewki. Lublin Tomasza Zana 19

   

Okulary i soczewki