Salon optyczny w Gdańsku

OCULAR CANADA 2 Sp. z o.o.
Galeria Przymorze
ul. Obrońców Wybrzeża 1
80-001 Gdańsk
tel. (58) 76 14 885
oculargdansk@o2.pl

kółko ze strzałką w dół

Salon optyczny OCULAR CANADA Gdańsk

Każdy, kto poszukuje nowych okularów, chce dobrać soczewki okularowe i wykonać badanie wzroku u znakomitych specjalistów oraz doświadczonych okulistów powinien odwiedzić Salon Optyczny Ocular Canada w Gdańsku.

Wybór okularów nie zawsze jest prosty. Salon Ocular Canada w Gdańsku powstał z myślą o klientach, którzy decydując się na zakup okularów, pragną połączyć świetny wygląd i komfortowe widzenie. Oferujemy Państwu szeroki wybór markowych opraw okularowych w najmodniejszych kształtach i kolorach. Jeśli poszukujesz dobrego okulisty, znadziejsz go w naszym zakładzie optycznym.

Okulary

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

W naszej ofercie znajdą Państwo okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne, lustrzane bądź gradalnie barwione znanych firm ze świata mody: Chanel, Prada, Versace, Maui Jim, Tom Ford, Dior, Guess i wiele innych.

Soczewki

SOCZEWKI OKULAROWE

Mogą Państwo nabyć u nas wysokiej klasy soczewki okularowe, zarówno jednoogniskowe, jak i biurowe, progresywne oraz przeciwsłoneczne z korekcją. Nad właściwym doborem i montażem soczewek, czuwają nasi doświadczeni optycy. Jeśli czujesz, że Twój wzork się pogorszył  zapisz się na wizytę do doświadczonego okulisty.

 

SOCZEWKI KONTAKTOWE

W naszym salonie mogą Państwo nabyć miesięczne, dwutygodniowe i jednodniowe soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji, a także umówić się na wizytę u specjalistów, dobierających soczewki.

Salon optyczny w Gdańsku

Galeria Przymorze80-398 Gdańsk ul. Obrońców Wybrzeża 1

tel: (58) 761 48 85

oculargdansk@o2.pl