Soczewki kontaktowe

ocular canada

kółko ze strzałką w dół

Soczewki Alcori Dailies Total

Unikalna, jednodniowa soczewka kontaktowa z gradientem uwodnienia (zmienny stopień uwodnienia w przekroju soczewki), która łączy w sobie wyjątkową przepuszczalność tlenu dla zdrowia rogówki oraz komfort noszenia dla jej użytkownika.

Soczewki Dailies AquaComfort Plus

Jednodniowe soczewki kontaktowe dla osób z prezbiopią (czyli niezdolnością do skupienia wzroku na bliskich obiektach), które nie noszą soczewek kontaktowych lub są niezadowolone z jednoogniskowych soczewek.

Soczewki Dailies AquaComfort Plus

Jednodniowe soczewki sferyczne. Posiadają System Nawilżenia o Potrójnym Działaniu dla całodziennego komfortu przy każdym mrugnięciu oczu.

Soczewki Air Optix Night&Day

Miesięczne soczewki Night&Day przeznaczone są do stosowania przez okres miesiąca w trybie dziennym, elastycznym, a nawet ciągłym do 30 dni i nocy bez zdejmowania.

Soczewki Dailies AquaComfort Plus

Jednodniowe soczewki kontaktowe dla osób z asygmatyzmem, które prowadzą aktywny tryb życia i potrzebują wygodnych soczewek kontaktowych.

Soczewki Air Optix

Miesięczne soczewki kontaktowe wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego dla osób po 40 roku życia z prezbiopią. Unikalną konstrukcję Precision Profile Design™ zapewniającą optymalizacje widzenia bliskiego i pośredniego bez ograniczania widzenia z daleka.

Soczewki Air Optix

Miesięczne soczewki kontaktowe wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego dla osób z astygmatyzmem. Posiadają unikalną konstrukcję PRECISION BALANCE 8|4™ zapewniającą doskonałą stabilność i ostrość wzroku, przy minimalnej interakcji z dolna powieką.

Soczewki Acuvue Oasys

Soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys wykonane są w technologii HYDRACLEAR Plus. Technologia ta pomaga utrzymać uczucie nawilżenia i świeżości oczu nawet w zmiennych warunkach otoczenia. Posiadają również filtr UV.

Salon optyczny w Lublinie

Salon optyczny w Lublinie

Centrum E. Leclerc ul. Tomasza Zana 19 20-601 Lublin

tel: (81) 528 06 56

tel: 601 299 241

ocularcanada@o2.pl

Salon optyczny w Rzeszowie

Galeria Rzeszów35-001 Rzeszów ul. Piłsudskiego 44

tel: (17) 777 18 23

tel: 792 990 555

ocularrzeszow@o2.pl

Salon optyczny w Gdańsku

Galeria Przymorze80-398 Gdańsk ul.Obrońców Wybrzeża 1

tel: (58) 761 48 85

oculargdansk@o2.pl