Inteligentne soczewki okularowe

Soczewki fotochromowe znane są użytkownikom okularów od dawna. Wyróżnia je zdolność dostosowania się do zmieniających się warunków oświetleniowych – zaciemniają się na zewnątrz, a w pomieszczeniach stają się na powrót przejrzyste.

Fotochromy zapewniają skuteczną ochronę wzroku przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Najnowszą generacją fotochromów są Transitions Signature Gen 8, które błyskawicznie zaciemniają się na zewnątrz, a po wejściu do pomieszczenia równie szybko odzyskują przejrzystość.

Nowa technologia zapewnia użytkownikom soczewek fotochromych doskonały komfort widzenia i optymalną ochronę oczu. Blokują w 100% promienie UVA i UVB, które m.in. przyczyniają się do powstawania chorób oczu, takich jak zaćma czy AMD.

Filtrują też światło niebieskofioletowe, emitowane przez ekrany komputerów czy smartfonów.

Dodatkowo Transitions Signature Gen 8 są dostępne w kilku kolorach. W wersji klasycznej mamy do wyboru kolor: szary, brązowy oraz szarozielony. Natomiast w wersji niestandardowej: bursztynowy, ametystowy, szmaragdowy i szafirowy.

Dzięki pięknym, żywym barwom soczewek, okulary oprócz funkcji korekcyjno-ochronnej, pełnią również rolę modowego dopełnienia każdej stylizacji.

Soczewki fotochromowe zaciemniają się przy większym naświetleniu.
okulary