NOWA KOLEKCJA OKULARÓW WIOSNA- LATO 2023

Każdego roku projektanci zaskakują nas niekonwencjonalnymi rozwiązaniami lub śmiało nawiązują do już znanych nam trendów. Tak jest również w przypadku tegorocznej kolekcji okularów.

Przeglądając najnowsze propozycje domów mody nie sposób nie zauważyć pewnych skrajności. Z jednej strony mamy filigranowe, skromne oprawki dla minimalistów, z drugiej strony ogromne, wyraziste, często dominujące na twarzy okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne zaadresowane do tych najbardziej odważnych i pewnych siebie użytkowników.

Zwolenniczki delikatnych dodatków na pewno ucieszy fakt, że moda na bardzo subtelne, lekkie modele w pudrowym różu, pistacji, pastelowym błękicie czy fiolecie, zostanie z nami na dłużej.

Miłośnicy męskiego minimalizmu będą zadowoleni z powrotu stylu klasycznego. Metalowe oprawy w kształcie prostokąta, lub plastikowe transparentne wzory doskonale uzupełnią wizerunek i będą pasowały do każdej stylizacji.

Wciąż ponadczasowe okazują się okulary okrągłe tzw. kujonki we wszystkich kolorach, rozmiarach i wykonane z najróżniejszych materiałów. W najnowszych projektach odnajdziemy duże, masywne koła lub bezramkowe „patentki” idealne w sytuacjach, w których nie chcemy rzucać się w oczy.

Fantazyjne wielokąty, muchy, bardzo ostre kocie oczy, odważne kolory oraz ociekające luksusem, dekoracyjne detale to także jedne z bardzo popularnych propozycji wybiegowych.
Jeśli lubicie okulary, które pełnią rolę biżuterii, zapewne zwrócą Waszą uwagę złote łańcuchy przy zausznikach z wielkim logo w gustownym wydaniu od Versace, Gucci, Fendi lub Diora.

Po raz kolejny dyktatorzy mody dowodzą, że okulary z ubiegłych sezonów wcale nie muszą lądować na dnie szafy, a nowa para z pewnością będzie inwestycją na lata.

Nie ma znaczenia, czy cenicie sobie klasyczny minimalizm, czy stawiacie na przyciągające spojrzenia wyraziste dodatki, czekamy na Was w salonach Ocular Canada z bogatą kolekcją okularów, chętni do pomocy w wyborze idealnej dla Was pary.

MF