Okulary przeciwsłoneczne z korekcją

W okresie letnim klienci szczególnie często pytają o możliwość wykonania okularów przeciwsłonecznych z korekcją.

W salonach optycznych Ocular Canada bardzo często wykonujemy takie okulary, zapewniając ich użytkownikom dobre, kontrastowe widzenie oraz ochronę przed promieniowaniem UV.

Producenci soczewek okularowych oferują szeroką gamę barwień, na które mogą zdecydować się klienci. Są to barwienia jednolite, jak również gradalne, w przeróżnych kolorach i odcieniach. Dostępne są też barwienia specjalistyczne, m.in. dla osób z nadwrażliwością na światło.

Niejednokrotnie klienci decydują się na soczewki polaryzacyjne z korekcją, gdyż redukcja olśnień oraz poprawa kontrastu widzenia jest dla nich najważniejsza. Jest to doskonały wybór nie tylko dla kierowców, ale też dla wszystkich spędzających aktywnie czas nad wodą czy miłośników kąpieli słonecznych.

Wielu zwolenników mają też tzw. „lustrzanki”. Soczewki z powłoką lustrzaną nie tylko odbijają światło, zmniejszając tym samym ilość refleksów świetlnych, ale i poprawiają komfort widzenia.

Okulary przeciwsłoneczne to integralna część stylu każdego użytkownika, dlatego oprócz korygowania ochrony wzroku, ważne jest jak będą wyglądać oprawy oraz jakiego koloru będą soczewki.

bt

Zdjęcia – źródło Essilor

Badanie wzroku, które pomaga ustalić jakie będą potrzebne okulary.